• Thuiswedstrijden

    CompetitieKlasseDatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieVeldPlaats
    0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd CompetitieHoofdklasse26 sep.08:30Feyenoord, JO8-1 - DCV JO8-1Sportpark Varkenoordveld 1ROTTERDAM
    0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd CompetitieHoofdklasse26 sep.08:30Feyenoord JO9-3 - msv De Betrokken Spartaan JO9-1Sportpark Varkenoordveld 1ROTTERDAM
    0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Competitie1e klasse26 sep.08:30Feyenoord JO9-4 - HOV/DJSCR JO9-1Sportpark Varkenoordveld 1ROTTERDAM
    0319 Onder 13 competitie (najaar A-cat)Hoofdklasse26 sep.10:00SC Feyenoord JO13-2 - Barendrecht JO13-2Sportpark Varkenoordveld 1ROTTERDAM
    0250 Onder 13 competitie (A-cat)Divisie 126 sep.12:00SC Feyenoord JO13-1 - Barendrecht JO13-1GSportpark Varkenoordveld 4ROTTERDAM
    0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat)Hoofdklasse26 sep.14:30SC Feyenoord JO19-2 - OVV JO19-1Sportpark Varkenoordveld 5ROTTERDAM
    27 sep.08:30FSS Talenttraining - 88 pers.Sportpark Varkenoordveld 5ROTTERDAM
    0592 Mannen 35+ Zondag2e klasse27 sep.09:30SC Feyenoord 35+2 - Slikkerveer 35+3Sportpark Varkenoordveld 4ROTTERDAM
    0519 Mannen Zondag reserve6e klasse27 sep.09:30SC Feyenoord 2 - Nieuwerkerk 10Sportpark Varkenoordveld 1ROTTERDAM
    27 sep.10:30FSS Talenttraining - 88 pers.Sportpark Varkenoordveld 5ROTTERDAM
    27 sep.12:30FSS Talenttraining - 64 pers.Sportpark Varkenoordveld 5ROTTERDAM
    0240 Onder 15 competitie (district A-cat)Divisie 53 okt.08:30SC Feyenoord JO15-1 - VCS JO15-1Sportpark Varkenoordveld 4ROTTERDAM
    0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd CompetitieHoofdklasse3 okt.08:30SC Feyenoord JO9-1 - FC IJsselmonde JO9-1Sportpark Varkenoordveld 1ROTTERDAM
    0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Competitie1e klasse3 okt.08:30SC Feyenoord JO9-2 - Smitshoek JO9-1Sportpark Varkenoordveld 1ROTTERDAM
    0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd CompetitieHoofdklasse3 okt.08:30SC Feyenoord JO11-2 - sv Poortugaal JO11-1Sportpark Varkenoordveld 5ROTTERDAM
    0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd CompetitieHoofdklasse3 okt.08:30SC Feyenoord JO11-1 - Spartaan'20 JO11-1Sportpark Varkenoordveld 1ROTTERDAM
    0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie2e klasse3 okt.08:30SC Feyenoord, JO8-1 - XerxesDZB JO8-2Sportpark Varkenoordveld 2ROTTERDAM
    0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)Hoofdklasse3 okt.10:00SC Feyenoord JO15-2 - Hellevoetsluis JO15-1Sportpark Varkenoordveld 2ROTTERDAM
    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)Hoofdklasse3 okt.12:00SC Feyenoord 2 - Ter Leede 2Sportpark Varkenoordveld 3ROTTERDAM
    0236 Onder 17 competitie (najaar A-cat)Hoofdklasse3 okt.12:00SC Feyenoord JO17-2 - Excelsior R. JO17-1Sportpark Varkenoordveld 2ROTTERDAM
    0230 Onder 17 competitie (district A-cat)Divisie 53 okt.14:30SC Feyenoord JO17-1 - DHC JO17-1Sportpark Varkenoordveld 5ROTTERDAM
    0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse3 okt.14:30SC Feyenoord 3 - VVOR 5Sportpark Varkenoordveld 4ROTTERDAM
    0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat)Hoofdklasse3 okt.15:00SC Feyenoord - SmitshoekSportpark Varkenoordveld 1ROTTERDAM
    4 okt.08:30FSS Talenttraining - 88 pers.Sportpark Varkenoordveld 5ROTTERDAM
    0592 Mannen 35+ Zondag2e klasse4 okt.09:30SC Feyenoord 35+1 - VV Papendrecht 35+1Sportpark Varkenoordveld 1ROTTERDAM
    4 okt.10:30FSS Talenttraining - 88 pers.Sportpark Varkenoordveld 5ROTTERDAM
    4 okt.12:30FSS Talenttraining - 64 pers.Sportpark VarkenoordROTTERDAM
    0319 Onder 13 competitie (najaar A-cat)Hoofdklasse10 okt.10:00SC Feyenoord JO13-2 - Excelsior R. JO13-1Sportpark Varkenoordveld 1ROTTERDAM
    0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat)Hoofdklasse10 okt.12:00SC Feyenoord JO19-2 - Excelsior R. JO19-1Sportpark Varkenoordveld 1ROTTERDAM
    0250 Onder 13 competitie (A-cat)Divisie 110 okt.12:00SC Feyenoord JO13-1 - Westlandia JO13-1Sportpark Varkenoordveld 2ROTTERDAM
    0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat)Divisie 210 okt.14:30SC Feyenoord JO19-1 - RKSV Nuenen JO19-1Sportpark Varkenoordveld 1ROTTERDAM
    11 okt.08:30FSS Talenttraining - 88 pers.Sportpark Varkenoordveld 5ROTTERDAM
    0592 Mannen 35+ Zondag2e klasse11 okt.09:30SC Feyenoord 35+2 - v.v. Hekelingen 35+2Sportpark Varkenoordveld 1ROTTERDAM
    0519 Mannen Zondag reserve6e klasse11 okt.09:30SC Feyenoord 2 - ZBC'97 6Sportpark Varkenoordveld 4ROTTERDAM
    11 okt.10:30FSS Talenttraining - 88 pers.Sportpark Varkenoordveld 5ROTTERDAM
    11 okt.12:30FSS Talenttraining - 64 pers.Sportpark Varkenoordveld 5ROTTERDAM
    B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e rondeGroep 113 okt.20:00SC Feyenoord - CapelleSportpark Varkenoordveld 1ROTTERDAM
    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)Hoofdklasse17 okt.12:00SC Feyenoord 2 - Noordwijk 2Sportpark Varkenoordveld 5ROTTERDAM
    0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat)Hoofdklasse17 okt.17:00SC Feyenoord - Achilles VeenSportpark Varkenoordveld 1ROTTERDAM
  • Uitwedstrijden

    CompetitieKlasseDatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieVeldPlaats
    0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd CompetitieHoofdklasse26 sep.08:30Barendrecht JO9-2 - SC Feyenoord JO9-1Sportpark De Bongerdveld 3BARENDRECHT
    0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd CompetitieHoofdklasse26 sep.08:30LMO JO11-1 - SC Feyenoord JO11-2LMOveld 1ROTTERDAM
    0240 Onder 15 competitie (district A-cat)Divisie 526 sep.09:00Westlandia JO15-1 - SC Feyenoord JO15-1Sportpark De Hoge Bomenveld 1-WestlandiaNAALDWIJK
    0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie2e klasse26 sep.09:00Neptunus-Schiebroek JO8-1 - SC Feyenoord, JO8-1Sportpark Neptunus-SchiebroekVeld 3B-2 (opbouwen)ROTTERDAM
    0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd CompetitieHoofdklasse26 sep.10:00SBV Excelsior JO10-1 - SC Feyenoord JO11-1Sportpark Woudesteinveld 2ROTTERDAM
    0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)Hoofdklasse26 sep.11:00Victoria'04 JO15-1 - SC Feyenoord JO15-2Sportpark Broekpolderveld 1-Victoria'04VLAARDINGEN
    0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat)Divisie 226 sep.12:00Quick Boys JO19-1 - SC Feyenoord JO19-1Sportpark Nieuw Zuidveld 3KATWIJK ZH
    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)Hoofdklasse26 sep.12:15BVCB 2 - SC Feyenoord 2Sportpark Sporthoekveld 1BERGSCHENHOEK
    0236 Onder 17 competitie (najaar A-cat)Hoofdklasse26 sep.12:45Zwervers, IJVV de JO17-1 - SC Feyenoord JO17-2YVV De Zwervers- De Groote Steeveld 2ROTTERDAM
    0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat)Hoofdklasse26 sep.14:30sv Poortugaal - SC FeyenoordSportpark Polder Albrandswaardveld 1POORTUGAAL
    0230 Onder 17 competitie (district A-cat)Divisie 526 sep.14:45Sarto JO17-1 - SC Feyenoord JO17-1Sportpark Westendveld 1TILBURG
    0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse26 sep.15:00LMO 4 - SC Feyenoord 3LMOveld 2ROTTERDAM
    0592 Mannen 35+ Zondag2e klasse27 sep.11:00DRL 35+1 - SC Feyenoord 35+1Sportpark De Leeuwenkuilveld 4ROTTERDAM
    0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd CompetitieHoofdklasse3 okt.09:45Barendrecht JO8-2 - Feyenoord, JO8-1Sportpark De Bongerdveld 3BARENDRECHT
    0250 Onder 13 competitie (A-cat)Divisie 13 okt.10:00Smitshoek JO13-1 - SC Feyenoord JO13-1Sportpark Smitshoekveld 5BARENDRECHT
    0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd CompetitieHoofdklasse3 okt.10:00DCV JO9-1 - Feyenoord JO9-3Sportpark Waalplantsoenveld 2KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
    0319 Onder 13 competitie (najaar A-cat)Hoofdklasse3 okt.10:30NSVV JO13-1 - SC Feyenoord JO13-2Gemeentelijk Sportparkveld 2NUMANSDORP
    0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat)Hoofdklasse3 okt.12:00RVVH JO19-1 - SC Feyenoord JO19-2Sportpark Ridderkerkveld 1RIDDERKERK
    0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat)Divisie 23 okt.14:15Quick JO19-1 - SC Feyenoord JO19-1Sportpark Nieuw Hanenburgveld 1'S-GRAVENHAGE
    0519 Mannen Zondag reserve6e klasse4 okt.11:00FC IJsselmonde 9 - SC Feyenoord 2Sportpark Olympiaveld 6ROTTERDAM
    0592 Mannen 35+ Zondag2e klasse4 okt.12:00Slikkerveer 35+2 - SC Feyenoord 35+2Sportpark Reyerparkveld 1RIDDERKERK
  • Volledige programma
    DatumAanvangstijdWedstrijdVeld
    26 sep.08:30Feyenoord, JO8-1 - DCV JO8-1veld 1
    26 sep.08:30Feyenoord JO9-3 - msv De Betrokken Spartaan JO9-1veld 1
    26 sep.08:30Feyenoord JO9-4 - HOV/DJSCR JO9-1veld 1
    26 sep.08:30Barendrecht JO9-2 - SC Feyenoord JO9-1veld 3
    26 sep.08:30LMO JO11-1 - SC Feyenoord JO11-2veld 1
    26 sep.09:00Westlandia JO15-1 - SC Feyenoord JO15-1veld 1-Westlandia
    26 sep.09:00Neptunus-Schiebroek JO8-1 - SC Feyenoord, JO8-1Veld 3B-2 (opbouwen)
    26 sep.10:00SC Feyenoord JO13-2 - Barendrecht JO13-2veld 1
    26 sep.10:00SBV Excelsior JO10-1 - SC Feyenoord JO11-1veld 2
    26 sep.11:00Victoria'04 JO15-1 - SC Feyenoord JO15-2veld 1-Victoria'04
    26 sep.12:00SC Feyenoord JO13-1 - Barendrecht JO13-1Gveld 4
    26 sep.12:00Quick Boys JO19-1 - SC Feyenoord JO19-1veld 3
    26 sep.12:15BVCB 2 - SC Feyenoord 2veld 1
    26 sep.12:45Zwervers, IJVV de JO17-1 - SC Feyenoord JO17-2veld 2